Ana sayfa » Sunucu Yönetimi » Windows » Windows XP Service Pack 3 Çıktı!
Windows

Windows XP Service Pack 3 Çıktı!

Merakla beklenen Windows XP Service Pack 3 ‘ün Türkçe sürümü nihayet çıktı. Service Pack 3 ile birlikte gelen özelliklerin en başında Service Pack 2 ‘den sonra gelen özelliklerin tümü Service Pack 3 de yer alacak. Böylelikle saatlerce yama indirmek zorunda kalmayacaksınız. Vista ile birlikte gelen NAP (Network Access Protection) özelliğinin de bulunduğu Service Pack 3, 5 mayıs tarihinde kullanıma sunulmuş.

Şu anda Service Pack 3’ü indiriyorum ve boyutu 65.8 mb gözüküyor. Fakat daha önceki güncelleştirmeleri yaptığım için bu dediğim sadece Service Pack 3’ün boyutu arkadaşlar. SP3 ile birlikte gelen yamaların boyutu değil.

Kullanan arkadaşlar buraya yorum olarak fikirlerini belirtebilirler. Windows Service pack 3’ü indirmek(download) için microsoft update sitesini ziyaret edebilirsiniz.

iyi çalışmalar

Yazar hakkında

Mehmet Tahta

Egenin gözbebeği İzmir'de yaşıyor, Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisans öğrencisi. DMOZ, GNU, WordPress, jQuery ve Ubuntu projelerine katkıda bulunur; ayda yılda bir de bu blog sayfasını günceller.

Yorum ekle

Yorum eklemek ister misiniz?

Yazılar E-posta Adresinize Gelsin

Abone olmak için aşağıdaki forma e-posta adresinizi yazıp gönderilen onay e-postasını onaylamanız yeterlidir.

İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde 3. parti uygulama ile paylaşılmamaktadır.