Ana sayfa » İnternet » Ülke genelindeki bağlantı sorunu
İnternet

Ülke genelindeki bağlantı sorunu

Kahrolsun Türk Telekom diyoruz yine. Bayadır bağlantım berbattı, sürekli kopup duruyordu zaten yakınımda olanlar ne kadar dert yandığımı bilirler =)

Bugünse Türk Telekom’da yine bir problem var fakat bu sorun ülke genelinde ve yurt dışı çıkışlarında mevcut. Acaba geçtiğimiz yıllarda süper zeka TTNet çalışanlarından birisinin DNS Server ‘ın fişini çekip su ısıtıcısının fişini takması olayı gibi gerzekçe bir hadiseyle karşılaşacakmıyız. Gerçekten merak ediyorum.

Bu sorun umarım kısa sürede hallolur. Bilgisi olan yorum olarak açıklama yapıversin :)

Yazar hakkında

Mehmet Tahta

Egenin gözbebeği İzmir'de yaşıyor, Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisans öğrencisi. DMOZ, GNU, WordPress, jQuery ve Ubuntu projelerine katkıda bulunur; ayda yılda bir de bu blog sayfasını günceller.

1 Yorum

Yorum eklemek ister misiniz?

  • Ttnet destek hattını aradığımda aldığım cevap tam olarak; arkadaşlar çalışma yapıyor, bu yüzden bir süre yd sitelere ulaşamayabilirsiniz. oldu. Zaten çoğu soruna verilen ortak cevap. Neyse ne olmuşsa olmuş acı çeke çeke bu servisi kullanmaya devam edicez ve verdiğimiz parayı haram zıkkım etmekten başka bişey yapamıycaz. Adsl için çalışıpta sorunla alakası olmayan insanlarda alınmasın, sadece ayda 90 ytl veripte bu ızdırapa sinirsiz,küfürsüz katlanmamızı bekleyemez kimse dimi…

Yazılar E-posta Adresinize Gelsin

Abone olmak için aşağıdaki forma e-posta adresinizi yazıp gönderilen onay e-postasını onaylamanız yeterlidir.

İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde 3. parti uygulama ile paylaşılmamaktadır.