Ana sayfa » hede hödö » Mehmet Abi, ilişki uzmanınız.
hede hödö

Mehmet Abi, ilişki uzmanınız.

Merhaba arkadaşlar,

Dün gece blog sayfamın extreme istatistiklerine bakıyordum(sayfanın sağ alt köşesinden de ulaşabilirsiniz) ve beni dumura uğratan bir istatistiki bilgiye ulaştım. Değerli, pek muhterem yurdum insanından birisi milyon dolarlık yatırım yapılan arama motoru olan google üzerinde muhteşem bir arama sorgusu oluşturmuş, o arama sorgusuyla da benim güzide blog sayfama ulaşmış. Sorguyu yaptığı keyword ise aşağıdaki gibi..

ziyaretci.jpg

Evet.. Yanlış okumadınız. “Kadın şeytan olsa bile erkek onu nasıl kendisine aşık eder.” şeklinde bir arama yapılmış. Yok böyle bir şey ya.. Olamaz, sen gerçek misin dayı? demek istiyorum :D

Acaba site içerisinde gelen mailleri değerlendirsem? Ufak bir köşe mi açsam kendime? Her hafta gelen sorular arasından birini seçip uzun uzun cevaplasam glkfdshslfkgh

Güzel ülkemin güzel vatandaşları, hepinizi çok seviyorum.

Yazar hakkında

Mehmet Tahta

Egenin gözbebeği İzmir'de yaşıyor, Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisans öğrencisi. DMOZ, GNU, WordPress, jQuery ve Ubuntu projelerine katkıda bulunur; ayda yılda bir de bu blog sayfasını günceller.

2 Yorum

Yorum eklemek ister misiniz?

  • Blog ismi gayet güzel ama blog ismi ile ilgili yazılar bulunsa daha iyi olur.Hitman adlı oyun karakteri vb :)

  • Aklımda bu dediğiniz. HITMAN oyununa özel bir kategori açıp download linklerinden oyun hilelerine kadar herşeyi detaylı olarak ekleyeceğim.
    Teşekkürler öneriniz için @Emre

Yazılar E-posta Adresinize Gelsin

Abone olmak için aşağıdaki forma e-posta adresinizi yazıp gönderilen onay e-postasını onaylamanız yeterlidir.

İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde 3. parti uygulama ile paylaşılmamaktadır.