Ana sayfa » hede hödö » Google DoubleClick’i satın aldı!
hede hödö

Google DoubleClick’i satın aldı!

Dünyanın en büyük arama motoru olan Google tarafından yapılan yazılı açıklamada,şirketin Doubleclick ile yaptığı görüşmelerin olumlu meyve verdiği ve DoubleClick’in artık Google’ın olduğunu açıkladı.
Google yöneticileri satıştan memnun olduklarını belirterek,dünyanın en büyük ilan platformlarından birisine sahip olduklarını belirttiler.
Alıntı:
”Google, DoubleClick’le lider bir ilan platformuna sahip oldu.Bu sayede teknolojideki ve altyapıdaki gelişmeleri hızlı bir şekilde pazara aktarabilmenin yanı sıra, yayımcılar, reklam verenler ve ajanslar için dijital medyanın etkinliğini, ölçümlenebilirliğini ve performansını gözle görülür bir şekilde artıracağız. Diğer yandan da kullanıcılar için reklamların etkin kullanımını ve işe yararlığını geliştireceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

Yazar hakkında

Mehmet Tahta

Egenin gözbebeği İzmir'de yaşıyor, Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisans öğrencisi. DMOZ, GNU, WordPress, jQuery ve Ubuntu projelerine katkıda bulunur; ayda yılda bir de bu blog sayfasını günceller.

2 Yorum

Yorum eklemek ister misiniz?

  • keşke verseler. sende reddedersin facebook gibi popüler bir blogun olur. Adamlar yahoo’nun reklamını reddettikten sonra popüler oldular zaten bu kadar :D

Yazılar E-posta Adresinize Gelsin

Abone olmak için aşağıdaki forma e-posta adresinizi yazıp gönderilen onay e-postasını onaylamanız yeterlidir.

İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde 3. parti uygulama ile paylaşılmamaktadır.