Ana sayfa » hede hödö » Sözde blog: mtahta.com
hede hödö

Sözde blog: mtahta.com

Sözde blog..

Gerçekten de öyle. En son 2 Nisan 2009’da blog sayfama içerik eklemişim. Biraz zor günler geçirdik, ondan olsa gerek. Çok fazla da detay vermeye gerek yok bu konuda, 50 civarında olan ve 30’a düşen RSS abonelerimden özellikle özür diliyorum.

Güzel şeylerden bahsetmek için açmıştım bu blog sayfasını, ve edindiğim tecrübeleri, gözlemleri, makalelerimi paylaşmak için. Son yazılarımda blog biraz amacını aştığı için yazılarıma ara vermeye karar vermiştim. Şimdi tekrar uzunca bir aradan sonra blog sayfamı tekrardan hareketlendirmeyi planlıyorum. Şimdilik yapmayı planladığım şeyler aşağıdaki gibi:

Daha önceden de bahsettiğim Lethe isimli tasarımın tamamlanması. Gerçi Lethe’yi neredeyse 10 farklı şekilde tasarladım, en son karar kıldığım tasarımda da köklü değişiklikler yapmaya karar verdim. Yeni baştan tasarlayacağım.

Blog sayfama daha sık içerik girmek ve biraz daha farklı konulara da değinmek. Biraz siyasetten bahsedip, kızdığım zamanlarda AKP hükümetine sayabilirim mesela… İnternet teknolojileri ve web tasarımı/programlaması ile ilgilenen kişiler için faydalı olabileceğini düşündüğüm dersler de hazırlayacağım.

Özellikle ve özellikle, arama motoru optimizasyonu konusunda bahsedilmeyen, sonuç odaklı yazılara değineceğim.

Şimdilik bu kadar.

Ha bir de ek olarak, artık friendfeed hesabım da bulunuyor. Şuradan takip edebilirsiniz.

Görüşmek üzere,

Mehmet.

Yazar hakkında

Mehmet Tahta

Egenin gözbebeği İzmir'de yaşıyor, Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisans öğrencisi. DMOZ, GNU, WordPress, jQuery ve Ubuntu projelerine katkıda bulunur; ayda yılda bir de bu blog sayfasını günceller.

1 Yorum

Yorum eklemek ister misiniz?

Yazılar E-posta Adresinize Gelsin

Abone olmak için aşağıdaki forma e-posta adresinizi yazıp gönderilen onay e-postasını onaylamanız yeterlidir.

İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde 3. parti uygulama ile paylaşılmamaktadır.