Ana sayfa » Programlama » PHP » PHP Öğrenmek isteyenler buraya
PHP Programlama

PHP Öğrenmek isteyenler buraya

Üyesi olduğum nadir platformlardan olan perfectgate‘de ocracy rumuzlu arkadaş güzel php linkleri derlemiş. Hem de bu derlenen linklerdeki konular Türkçe. Yani php öğrenmek istiyorsanız veya kendinizi geliştirmek istiyorsanız bu linkler ihtiyacınızın bir kısmını karşılayacaktır diye düşünüyorum. Perfectgate PHP konusunda kusursuz yardım alabileceğiniz nadir platformlardandır ayrıca.. Yönetici ve kullanıcılarının çoğu PHP uzmanı :) Ceviz‘den ayrılan arkadaşlar kurmuşlar, takip etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. :) Gelelim php linklerine:

Php ye yeni başlayanlar/ilerletmek isteyenler için derlenmiş Türkçe php linkleri..

YARDIMCI SİTELER ( Öne çıkan desteği )

E-kitap ( Yazar )

Kitap ( Yazar / seviye )

Php uygulamaları/scripts*

Php Hazır Sınıflar*

(*)hazır scriptleri incelemek, editlemek, benzerini kodlamak yeni phpciler için hem pratik kazanmak, hemde phpnin inceliklerini görmek adına yararlı olur.

Benim gözüme çarpanlar, yararlandıklarım, bulabildiklerim bunlar.. Hep beraber, güncel php linklerini ekleyerek yeni phpciler için kaynak oluşturabiliriz.

Etiketler

Yazar hakkında

Mehmet Tahta

Egenin gözbebeği İzmir'de yaşıyor, Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisans öğrencisi. DMOZ, GNU, WordPress, jQuery ve Ubuntu projelerine katkıda bulunur; ayda yılda bir de bu blog sayfasını günceller.

6 Yorum

Yorum eklemek ister misiniz?

Yazılar E-posta Adresinize Gelsin

Abone olmak için aşağıdaki forma e-posta adresinizi yazıp gönderilen onay e-postasını onaylamanız yeterlidir.

İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde 3. parti uygulama ile paylaşılmamaktadır.