Ana sayfa » hede hödö » Tasarım değişikliği
hede hödö

Tasarım değişikliği

Çok değer verdiğim bazı kişilerin* isteklerini dikkate alarak tasarımda değişikliğe gitmeye karar vermiştim. Bir süredir eski tasarımın renklerini açmayı düşünüyordum fakat bir türlü fırsat bulamamıştım. Temada çözemediğim birkaç detay vardı, bugün onları da hallettim. Renk tonlarının açık ve göz yormayacak şekilde olmasına özen göstermeyi denedim. Sağ sidebar‘da bulunan Google, WordPress gibi kategorilerdeki son konuları gösteren ajax menülerimin renk tonları pek hoşuma gitmedi. Düz siyah ve açık gri renklerini tercih ettim, eğer daha parlak bir fikriniz varsa lütfen belirtin :=)

Tema üzerinde önerebileceğiniz değişiklikler olursa mutlaka söyleyin. Fakat yorumlarınızı yaparken biraz detaylı fikirlerinizi belirtirseniz daha iyi olur. ‘Bu olmamış‘ demek yerine, ‘Şurasını şöyle yaparsan daha güzel olabilir.‘ derseniz sevinirim. Yorum olarak düşüncelerinizi eklemeseniz bile mutlaka ankette oy kullanın.

Eski tasarımı görmeyenler veya hatırlamayanlar için örnek bir ekran görüntüsü ekliyorum.

[poll id=”2″]

Ankette oy kullanmayan dombilidir, hıncaldır, uluçtur.

Yazar hakkında

Mehmet Tahta

Egenin gözbebeği İzmir'de yaşıyor, Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisans öğrencisi. DMOZ, GNU, WordPress, jQuery ve Ubuntu projelerine katkıda bulunur; ayda yılda bir de bu blog sayfasını günceller.

10 Yorum

Yorum eklemek ister misiniz?

Yazılar E-posta Adresinize Gelsin

Abone olmak için aşağıdaki forma e-posta adresinizi yazıp gönderilen onay e-postasını onaylamanız yeterlidir.

İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde 3. parti uygulama ile paylaşılmamaktadır.