Ana sayfa » İnternet » Google News Türkçe yayında!
İnternet

Google News Türkçe yayında!

Bugün Google Adsense Blogunu okurken gözüme çarptı, bayadır incelemiyordum zaten. Google news’ün Türkçe versiyonunun (Google Haberler) yayına girdiği 21 Ağustos Perşembe günü duyurulmuş. Google haberler’e http://haberler.google.com.tr/ veya http://news.google.com.tr/ adresinden ulaşabiliyormuşuz artık.

Başlı başına bir haber sitesi olmak yerine güncel haber sitelerinin haberlerini ana sayfada yayınlıyor. Hürriyet gazetesi, Vatan gazetesi gibi birçok yayıncının haberleri ana sayfada bulunuyor. İşin güzel yanı sayfayı kafanıza göre düzenleyebiliyorsunuz, daha doğrusu ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebiliyorsunuz. Bu da Google news‘i daha çok kullanışlı bir hale sokuyor. Şahsen artık gündemi takip etmek için haber sitelerini dolaşmaktan ziyade google news’i kullanmayı düşünüyorum, size de tavsiye ederim. :)

Yazar hakkında

Mehmet Tahta

Egenin gözbebeği İzmir'de yaşıyor, Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisans öğrencisi. DMOZ, GNU, WordPress, jQuery ve Ubuntu projelerine katkıda bulunur; ayda yılda bir de bu blog sayfasını günceller.

Yorum ekle

Yorum eklemek ister misiniz?

Yazılar E-posta Adresinize Gelsin

Abone olmak için aşağıdaki forma e-posta adresinizi yazıp gönderilen onay e-postasını onaylamanız yeterlidir.

İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde 3. parti uygulama ile paylaşılmamaktadır.