Ana sayfa » hede hödö » Webmaster seo blog WordPress 2.5’e yükseltildi :)
hede hödö

Webmaster seo blog WordPress 2.5’e yükseltildi :)

İlk başlarda sürüm yükseltmeye tema ve eklenti sıkıntısından dolayı sıcak bakmıyordum fakat bugün dayanamayıp blogumu wordpress 2.5‘e yükselttim. Gerçekten köklü değişiklikler yapılmış, özellikle de admin bölümü oldukça fazla bir biçimde değişmiş, göze daha hoş geliyor ve kullanımı çok daha rahat. Kesinlikle sürüm yükseltmenizi tavsiye ediyorum. Ayrıca sitemde kullanmış olduğum Mandigo teması da sürümle uyumluluk gösteriyor. En azından şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.

WordPress-TR, wordpress 2.5 sürümü çıkalı günler geçmesine rağmen henüz Türkçe çevirisini yapmış/bitirmiş değil, tabii ki de üzerlerine gitmemek lazım bu arkadaşların, malum bu işi gönüllü olarak yapıyorlar. Kısa sürede bitirip yayınlarlar umarım, sabırsızlıkla bekleyen birçok kişi var çünkü. :)

Yazar hakkında

Mehmet Tahta

Egenin gözbebeği İzmir'de yaşıyor, Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisans öğrencisi. DMOZ, GNU, WordPress, jQuery ve Ubuntu projelerine katkıda bulunur; ayda yılda bir de bu blog sayfasını günceller.

Yorum ekle

Yorum eklemek ister misiniz?

Yazılar E-posta Adresinize Gelsin

Abone olmak için aşağıdaki forma e-posta adresinizi yazıp gönderilen onay e-postasını onaylamanız yeterlidir.

İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde 3. parti uygulama ile paylaşılmamaktadır.