Ana sayfa » hede hödö » Yeni yıl, yeni umutlar: 2009
hede hödö

Yeni yıl, yeni umutlar: 2009

Yeni yıl, yeni umutlar, yeni bir hayat..

Hepimizin istediği şey değil midir yenilenmek? Umarım bu yıl sadece tarihdeki 2008’in 2009 olmasından başka değişiklikler de getirir hepimizin hayatına, tabii ki de bu değişiklikler güzel değişiklikler olur umarım.

Bayadır adam gibi oturup birkaç satır karalayamıyorum şuraya, farkındayım. Aslında yazacağım, konuşacağım, anlatacağım o kadar çok şey var ki..

Zor günler geçirdim, halen de geçiriyorum. Kafamda binlerce şey dönüyor, binlerce. Ve o kadar yoğun ki kafam, o kadar dolu ki, düşünceleri tutup ne olduklarına bakamıyorum bile..

Sıkıntılıyım! Kızgınım! Üzgünüm!

Neden mi? Ne yapacaksın neden olduğunu? Çok mu umrunda sanki buradaki satırlar? Değil.. Sen sadece blog sayfama girip işine yarayan makaleleri okuyan, yazılarımdaki bilgileri sömüren, yazıların altına kendi bilgilerini paylaşmaktan çekinen; her şeyi geç, bir teşekkürü bile esirgeyen günlük 700 ziyaretçimden birisin… İşte bu yüzden seni ilgilendirmiyor benim derdim tasam…

Yazar hakkında

Mehmet Tahta

Egenin gözbebeği İzmir'de yaşıyor, Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisans öğrencisi. DMOZ, GNU, WordPress, jQuery ve Ubuntu projelerine katkıda bulunur; ayda yılda bir de bu blog sayfasını günceller.

Yorum ekle

Yorum eklemek ister misiniz?

Yazılar E-posta Adresinize Gelsin

Abone olmak için aşağıdaki forma e-posta adresinizi yazıp gönderilen onay e-postasını onaylamanız yeterlidir.

İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde 3. parti uygulama ile paylaşılmamaktadır.