Ana sayfa » hede hödö » mtahta.com v3 :)
hede hödö

mtahta.com v3 :)

Uzun zamandır yapmayı istediğim birkaç şey vardı, wordpress sürümünü yükseltmek, sitemde kullandığım temayı değiştirmek gibi. Bugün bunu yaptım!! :) Artık wordpress 2.6.2 sürümünü kullanıyorum, ve günlüğüm de artık Smashing Theme ile şekilleniyor. Kullandığım temayı Tolga Gezginiş‘ten aldım(Teşekkürler! – detaylar), kendisi baya bi değişiklik yapmış tema üzerinde, ben de ufak tefek şeyler yaptım ve tam istediğim hale geldi sayılır.

Gerçi hala yapılması gereken şeyler var tema üzerinde, eski temamı görenler bilirler temanın üst kısmında featured post, haftanın en çok gösterim alan konuları, bu zamana kadarki en çok gösterim alan konuları içeren ajax tablar vardı. Bir benzerini de bu tema içerisine yapmayı düşünüyorum.

Tema hakkındaki fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Yazar hakkında

Mehmet Tahta

Egenin gözbebeği İzmir'de yaşıyor, Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisans öğrencisi. DMOZ, GNU, WordPress, jQuery ve Ubuntu projelerine katkıda bulunur; ayda yılda bir de bu blog sayfasını günceller.

3 Yorum

Yorum eklemek ister misiniz?

  • Şimdi makalelerim olarak gösterdiğim yeri makale etiketine yönlendirdim. Eskiden yazmış olduğum makalelere de makale etiketi ekledim fakat halen etiket sayfasında gözükmüyor konular.
    Nedendir acaba fikri olan var mı?

Yazılar E-posta Adresinize Gelsin

Abone olmak için aşağıdaki forma e-posta adresinizi yazıp gönderilen onay e-postasını onaylamanız yeterlidir.

İletişim bilgileriniz hiçbir şekilde 3. parti uygulama ile paylaşılmamaktadır.